Reklama

Reklama

31 komentarzy

  1. Ktoś kto wie więcej
    3 sierpnia 2021 @ 12:37

    Skoro Pani Paulina twierdzi że remont zostanie sfinansowany,to po co jest założona zbiórka?

    Odpowiedz

    • Anonim
      3 sierpnia 2021 @ 13:10

      🤔😮

      Odpowiedz

    • Anonim
      3 sierpnia 2021 @ 13:13

      Ktos kto wie wiecej ….. Moze cos wiecej na ten temat????

      Odpowiedz

    • Olechnowicz
      3 sierpnia 2021 @ 18:39

      Ja również jestem tam często i nie widzę że coś jest palone . Przebierają bo muszą coś sobie na teraz znaleźć . Ludzie piszą bo chyba zazdroszczą a mebli nie zbierają bo na chwilę obecną nie mają tego gdzie zabezpieczyć . Tyle na temat .

      Odpowiedz

  2. Misia
    3 sierpnia 2021 @ 13:23

    Potrzebne są pieniądze na meble nowe rzeczy na wszystko

    Odpowiedz

    • Anonim
      3 sierpnia 2021 @ 13:24

      Ubezpieczyciel pokrywa tylko koszty remontu

      Odpowiedz

      • Anonim
        3 sierpnia 2021 @ 13:30

        Z tego co mi wiadomo wiele osób oferuje meble i sprzęt agd wiec trzeba z tego skorzystać

        Odpowiedz

        • Anonim
          3 sierpnia 2021 @ 13:32

          Wszystko kosztuje teraz napewno skorzystają ale to był duży dom. Więc mebli jest dużo potrzebnych

          Odpowiedz

          • Anonim
            3 sierpnia 2021 @ 13:35

            Więc jak nie zna się sytuacji to proszę się nie wypowiadać

  3. Anonim
    3 sierpnia 2021 @ 13:41

    No polemizowalbym na ten temat

    Odpowiedz

  4. Anonim
    3 sierpnia 2021 @ 13:44

    😮😮😮😮😮😮

    Odpowiedz

  5. Aninim
    3 sierpnia 2021 @ 15:40

    Bardziej wiarygodne byłoby prowadzenie zbiórki przez dla poszkodowanych(ewidentnie są poszkodowani)przez np.GOPS czy inną instytucje.Chociazby po to,by pieniądze były dobrze wykorzystane i faktycznie poszły na artykuły,czy to sprzęt do gospodarstwa domowego,a nie fanaberie.Pomogloby też,by wyznaczono jakieś miejsce gdzie poszkodowani mogą przechowywać podarowane meble,bo i takie propozycje były.Jest to rodzina z problemami,więc niech się za to zabierze ktoś kompetentny,który dopilnuje,by to do przekażą ludzie dobrej woli nie było roztrwonione

    Odpowiedz

    • Anonim
      3 sierpnia 2021 @ 15:46

      Dokladnie tak.ale moim zdaniem gdyby rodzina byla potrzebujaca tak naprawde nie odmawialaby pomocy ze strony ludzi ktorzy chca dac meble i agd.twierdzac ze im nie potrzebne.a ludzi kompetentnych maja i co z tego???

      Odpowiedz

      • Anonim
        3 sierpnia 2021 @ 15:52

        Ludzie co mają meble i agd trzymają wszystkie rzeczy w swoich garażach i czekają az rodzina będzie miała zrobiony dom. Więc co do informacji że rodzina odmawia pomocy to jest tylko oszczerstwo.

        Odpowiedz

      • Xxx
        3 sierpnia 2021 @ 17:30

        Powiem jasno i wyraźnie, ja widzę w nich ludzi o dobrym sercu ,przebierają ubrania a te za małe odkładają na bok by ktoś mógł inny z nich skorzystać, widzę ich wdzięczność za to dobro jakie dostają od ludzi, może niekoniecznie mlodzi ale mama całej 9 szczególnie jest na to uwrazliwiona ,nie widziałam żeby choć raz od pożaru któreś z nich było pod wpływem alkoholu..przestańmy pisać o nich zle a zacznijmy być ludźmi bo nikt nie zasłużył na to by tak być traktowanemu, z doświadczenia wiem ze dobro jakie sami dajemy ,wraca do nas podwójnie..

        Odpowiedz

    • Ano
      3 sierpnia 2021 @ 16:17

      Nikt tu z niczego nie kpi,bo to ,że są poszkodowani,nie podlega dyskusji.Nie mieszkają jednak na odludziu.Darczyńcy pomagają,dają,a jest to rozdawane po znajomych.Ubrań za wiele?Niech oddadzą dla Caritasu,pomogą tak jak im ludzie pomogli,a nie zawartość worków każe się palić. Lokal w Monetach nie dobry?Nie spędzili tam ani jednej nocy.Wierzę,że nie było tam warunków,ale „na bezrybiu i rąk ryba”.Rodzina jest dysfunkcyjna i proszę nie zaprzeczać.Mieli problemy z wychowaniem dzieci między innymi powodowane przez alkohol.Pomoc im się ewidentnie należy,ale kierowana przez kogoś rozsądnego.

      Odpowiedz

      • Olechnowicz
        4 sierpnia 2021 @ 11:54

        Masakra tacy odważni a podpisują się jako „Anonim ” !!!!!!!!!! Porażka !!!!

        Odpowiedz

  6. Anonim
    3 sierpnia 2021 @ 15:50

    Z tego co widzę to ludzie nie mają o czym pisać tylko kpią z cudzego nieszczęścia. Ja z mojego punktu widzenia widzę jak rodzina dba o wszystko i wszystkie rzeczy są trzymane w miejscach ktore są zabezpieczone i jak tylko wyremontują im dom będą gotowi do zabrania ich do domu. A Ci którzy twierdzą że rodzina pije niech napisza do tej rodziny albo powiedzą im to w twarz

    Odpowiedz

  7. Redakcja
    3 sierpnia 2021 @ 16:15

    Najbardziej obraźliwe komentarze będą usuwane. Jako redakcja portalu uważamy, że koordynacją pomocy pogorzelcom powinna zająć się opieka społeczna w Kowalach Oleckich.

    Odpowiedz

    • Paulina
      4 sierpnia 2021 @ 07:11

      Moja rodzina jest bardzo wdzięczna dla osób które pomagają. Nikt nic nie pali żadnych rzeczy. Oszczerstwa wobec mojej rodziny są nie prawidłowe rodzina przez wasze komentarze cierpi. Rodzina straciła dom rodzinny bardzo jesteśmy związani wychowałam się tam . Są też male dzieci które cierpią tez z powody utraty domu.

      Odpowiedz

  8. Anonim
    3 sierpnia 2021 @ 16:23

    Ubrania jak są za małe są oddawane do kontynerow z czerwonym krzyżem. Właśnie mieli a teraz nas tylu tam przyjezdza I nikt nie widzi żeby rodzina spożywała alkohol. Więc jak nic nie jest potwierdzone to zostawcie i nie komentujcie

    Odpowiedz

  9. Ano
    3 sierpnia 2021 @ 16:26

    Bo rodziną czytając to, to jest im przykro ze ktoś ich oczernia

    Odpowiedz

  10. An
    3 sierpnia 2021 @ 16:32

    Co taki mądry w postach dawaj powiec to w postach w oczy a nie na stronie

    Odpowiedz

  11. Anonim
    3 sierpnia 2021 @ 16:49

    To niech redakcja zajedzie na miejsce pożaru niech zrobi nie zapowiedziana wizytę to zobaczy co i jak pogorzelcy wyprawiają ludzie dają worki z ciuchami a to jest palone przy spalonym domu zero wstydu zero szacunku dla pomagających

    Odpowiedz

    • Anonim
      3 sierpnia 2021 @ 16:54

      To niech przyjadą i zobaczą

      Odpowiedz

      • Xxx
        3 sierpnia 2021 @ 17:06

        Ja nigdy nie widziałam od momentu pożaru by rodzina palila ubrania ,chodzi tam by karmić pieski i doglądać ogródka.

        Odpowiedz

  12. Paulina Sokół
    3 sierpnia 2021 @ 17:13

    Jeżeli chodzi o zbiórkę to była robiona za nim dowiedzieliśmy się o decyzji że dom zostanie odbudowany. Jeżeli chodzi o pieniądze te które są prowadzone na zbiórce to pójdą na wyposażenie. Dzieci tez muszą mieć swoje własne łóżko a jeżeli chodzi o zebrane rzeczy to wszystko nie prawda. Myślę że ludzka zazdrość prowadzi do takich głupich komentarzy . A jak ktoś jest taki odważny przez portal internetowy to proszę niech powie to prosto w oczy dla rodziny

    Odpowiedz

    • Aaa
      3 sierpnia 2021 @ 22:30

      Zazdrosc????a czego tu zazdroscic???mysle ze nikt nie chcialby znalesc sie w takiej sytuacji….. Ale mysle tez ze ludzie ot tak z palca tych rzeczy nie wyssali….

      Odpowiedz

  13. Dawid
    3 sierpnia 2021 @ 17:38

    Ci co piszą takie coś ze rzeczy są palone czy oddawane, zapraszam do kontaktu wszystko pokażę gdzie jest przechowywane nawet te które nie pasują nadal są czy za duże czy za małe

    Odpowiedz

  14. Katarzyna Mróz
    3 sierpnia 2021 @ 17:49

    Dla mnie to oczywiste, że poszkodowana Rodzina przebywa w okolicach spalonego domu. Tu jest ciągle ich dom, tu spędzili całe życie.
    Byłam na miejscu i nie zauważyłam, żeby rodzina zachowywała się nieodpowiednio czy też nadużywała pomocy ludzi.

    Odpowiedz

  15. Paulina
    3 sierpnia 2021 @ 22:33

    Dzieci są pełnoletnie no co z tego?. Dzieci mieszkają z rodzicami i co komu do tego czy mają problem alkoholowy . Powiem wam wszystkim tak moja rodzina jest bardzo wdzięczna za wszystkie rzeczy i nie spala ich a napewno nie sprzedadzą. Czy to jest wasza zazdrość że tak głupio komentujecie. Przeszkadza tak komuś to proszę powiedz to prosto w oczy a nie na portalu internetowym. Nie widzicie jakie jak bardzo krzywdzicie rodzinę która straciła dom w którym mieszkają od zawsze i wychowała 9 Dzieci w nim i jeszcze chowala trójke wnuków które są też przywiazani do tego domu. Spalił się dom rodzinny dom . Nie życzę nikomu takiego przeżycia . Ale dajcie juz spokój rodzinie która nie zasłużyła na takie traktowanie i oszczerstwa z waszej strony.

    Odpowiedz